Węże termoplastyczne

Kategoria: 
Węże termoplastyczne

ZASTOSOWANIE: wielozadaniowe wysokociśnieniowe węże stosowane w hydraulicznych systemach. Odpowiednie do transportu olejów hydraulicznych i mineralnych, smarów, paliw, chemikaliów, rozpuszczalników i detergentów. Znajdują szerokie zastosowanie w transporcie wielu przemysłowych gazów np. Heliox ( maksymalnie 25% O2 ), argon, nitrogen, carbon dioxide, helium i powietrza.
KONSTRUKCJA: zbudowane z plastycznego poliestru lub poliamidu tworzące jednolitą szczelną warstwę zewnętrzną i wewnętrzną. Wzmocnione między warstwami oplotem pojedynczym, podwójnym, poczwórnym lub sześciokrotnym z plecionki mosiężnej pokryty wysokorozciągalnym stalowym drutem osłoniętym na zewnątrz poliuretanem koloru: czarnego, niebieskiego, czerwonego, zielonego, żółtego lub szarego w zależności od rodzaju węża.
CHARAKTERYSTYKA: temperatura pracy od -40 do +100 C, dla wody i wody z olejem do + 70 C. Odporny na promienie UV i ozon. Przewodność elektryczna mniejsza niż 1 ohms/metr. Doskonała stabilność i odporność na otarcia.